Akční ceny

Žádné akční ceny

Výrobci

Seznam produktů výrobce LR Health & Beauty System

Firma LR Health & Beauty je jednou z nejúspěšnějších firem přímého prodeje v Evropě, její vznik sahá do roku 1985, do německého Ahlenu. Na začátku jejího příběhu stála myšlenka nabízet k přímému prodeji vysoce kvalitní parfémy, kosmetické výrobky a produkty pro péči o tělo. V roce 2002 se sortiment LR rozšířil o doplňky výživy, nový obchodní segment, který spolu s produkty krásy výrazně obohatil produktové portfolio. Dnes LR působí ve čtyřiceti pobočkách na celém světě, včetně České republiky a Slovenska.

     

Firma LR Health & Beauty je jednou z nejúspěšnějších firem přímého prodeje v Evropě, její vznik sahá do roku 1985, do německého Ahlenu.


Na začátku jejího příběhu stála myšlenka nabízet k přímému prodeji vysoce kvalitní parfémy, kosmetické výrobky a produkty pro péči o tělo.


V roce 2002 se sortiment LR rozšířil o doplňky výživy, nový obchodní segment, který spolu s produkty krásy výrazně obohatil produktové portfolio. Dnes LR působí ve čtyřiceti pobočkách na celém světě, včetně České republiky a Slovenska.


Za hlavní pilíře úspěchu jsou považovány:


  •         Vysoce kvalitní produkty s německým standardem kvality certifikované renomovanými instituty

  •         Trvalá inovace výrobků dle nejnovějších vědeckých poznatků

  •         Mezinárodní a jedinečný koncept spolupráce se světovými osobnostmi

LR slogan „More quality for your life“ je závazkem kvality LR produktů a rovněž zdůrazňuje podstatné komponenty firemního obchodního modelu. S vysoce kvalitními produkty LR nejen přispívá ke „zkrášlení a obohacení“ života jednotlivce, ale prostřednictvím přímého prodeje také nabízí lidem možnost zlepšit si svůj životní standard.


Společnost LR je členem významných celosvětových organizací, jakými jsou například International Aloe Science Council zastupující odvětví Aloe Vera s ohledem na vědu a výzkum, nebo kosmetická asociace VKE – Kosmetikverband, kde se LR řadí do společnosti TOP kosmetických značek.          

Více
na stránce
Zobrazuje 1 - 9 z 355 produktů
Zobrazuje 1 - 9 z 355 produktů