Akční ceny

Žádné akční ceny

Výrobci

Značka

Zde jsou 6 značky

Zobrazuje 1 - 6 z 6 produktů
 • Handmade by Health for Life

  Handmade by Health for Life jsou výrobky, které s láskou a v domácím prostředí vyrábějí dvě starší šikovné dámy. Produkty jsou ve velké míře vyráběny Zero Waste (česky Život bez odpadů). To znamená, že podporujeme opětovné využívání všech zdrojů bez tvorby odpadů.

 • Herbalka

  Herbalka je malá rodinná manufaktura sídlící v srdci Jizerských hor v Hejnicích.
  Ručně vyrábí domácí mýdla, bez chemie a barviva, pouze z rostlinných olejů, esenciálních olejů a bylin.
 • LR Health & Beauty System

  Firma LR Health & Beauty je jednou z nejúspěšnějších firem přímého prodeje v Evropě, její vznik sahá do roku 1985, do německého Ahlenu. Na začátku jejího příběhu stála myšlenka nabízet k přímému prodeji vysoce kvalitní parfémy, kosmetické výrobky a produkty pro péči o tělo. V roce 2002 se sortiment LR rozšířil o doplňky výživy, nový obchodní segment, který spolu s produkty krásy výrazně obohatil produktové portfolio. Dnes LR působí ve čtyřiceti pobočkách na celém světě, včetně České republiky a Slovenska.

       

 • Repellx

  Výrobky společnosti Repellx jsou vyrobeny pomocí nanotechnologii a nástřikáním/nanesením vytvářejí bariéru, která odpuzuje prach, vodu, olej a mnoho dalších tekutin. Naše výrobky jsou založeny na vodní bázi a jsou zcela neškodné pro Vás a životní prostředí.

  Naším úkolem je identifikovat a vynalézat nové způsoby využití nanotechnologie na každodenní problémy. V současné době máme v nabídce superhydrofobní spreje a krémy, které odpuzují téměř jakoukoliv kapalinu.

 • Saloos

  Saloos Vám přináší radost, krásu a zdraví už více než 20 let. Dnes nejoblíbenější a nejpoužívanější aromaterapeutická kosmetika začíná psát svůj příběh v roce 1993. V tomto roce se potkává zakladatel společnosti Saloos Jiří Harašta s vyhlášeným „českým nosem“, kapacitou v oboru esenciálních olejů a vonných látek Emilií Trepkovou. Náhodné setkání se mění v profesionální spolupráci, postavené na využití vůní a dalších blahodárných účinků rostlin na člověka.

 • Weleda

  Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 120 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a v současné době zaměstnává na plný úvazek více než 2000 lidí. Weleda má dnes zastoupení ve více než 50 zemích na všech pěti světadílech. 

  Nature - certfikát     Vegan - cetrifikát

  EU Organic - CertifikatGulten Info

     

Zobrazuje 1 - 6 z 6 produktů