Akční ceny

Žádné akční ceny

Výrobci

Náš e-shop

Naší myšlenkou a cílem je prostřednictvím E-shopu nabídnout lidem velmi kvalitní produkty v oblasti doplňků stravy a kosmetiky pro každodenní péči o tělo pro celou rodinu.

Protože se chceme stále zdokonalovat, a jak se říká "člověk se učí celý život", je naším cílem neustále rozšiřovat sortiment o další zajímavé produkty, jako jsou například „super potraviny“, výrobky HAND MADE a mnoho dalších :-)

Po 4 letech zkušeností v tomto oboru, Vám velmi rádi poradíme při výběru toho správného produktu pro Vaši aktuální potřebu. Tak nás neváhejte kontaktovat. 

Filozofií našeho e-shopu je také ekologické myšlení takzvaně „zero waste“ a proto balíme do materiálů již jednou použitých od našich dodavatelů a tím snižujeme zátěž na životní prostředí.

Tak tohle jsme my! :-)   - Health for Life - 

Náš tým

nadšenec zdravého životního stylu, markeťák, tvůrce webu

Ahoj, jsem Martin a už několik let jsem velký nadšenec do zdravého životního stylu - stravování, tak i eko myšlení na naší planetě. Tyto získané informace, bych nyní moc rád s naším týmem, prostřednictvím e-shopu "Health for Life" šířil co nejvíce dál do světa, aby jsme se tu měli líp ;-) 

   markeťačka a produktová specialistka tělem i duší  

Jmenuji se Stáňa. Již několik let se zajímám o přírodní produkty v podobě doplňků stravy a kosmetiky. Neustále se snažím si své znalosti rozšiřovat, a proto navštěvuji různé semináře a školení. S produkty na našem e-shopu mám vlastní skvělou zkušenost a proto Vám ráda pomůžu při správném výběru :-)